Motivační obrázek

Přidejte se!

Je to snadné

Noví členové jsou vítáni

Pokud jste z okolí Příbrami, rád(a) fotografujete a chtěl(a) byste se o své fotografické úspěchy podělit s dalšími foto-nadšenci, jste na správné adrese. Staňte se členem/členkou fotoklubu URAN a navažte na jeho dlouhou tradici svou vlastní tvorbou.

Jsme otevřeni jak novým a neotřelým přístupům, tak pilování klasických fotografických technik a neodmítneme ani začátečníka. Právě naopak, hledáte-li radu zkušenějšího nebo inspiraci, kudy se jako začínající fotograf(ka) vydat, velmi rádi Vám pomůžeme.

Členství v klubu je téměř zdarma, pouze jednou ročně platíme každý několik desetikorun za pronájem místnosti pro schůzky. A pokud přijdete jen zkusmo na několik schůzek, nic předem platit nemusíte. Naopak si můžete malou částku vydělat - stačí se zúčastnit pravidelné čtvrtletní fotosoutěže a vyhrát...

Něco o Vás

*Takto označená pole jsou povinná
Vy a fotografie